Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego w Żurawiczkach uprzejmie zawiadamia wszystkich członków Stowarzyszenia, mieszkańców i sympatyków sportu w Żurawiczkach o zebraniu sprawozdawczo-wyborczym, które odbędzie się 10.02.2019r. o godz. 15:45,(pierwszy termin) i o godz. 16:00 (drugi termin) w remizie OSP w Żurawiczkach.

Proponowany porządek obrad:

1.Powitanie i przyjęcie porządku zebrania stwierdzenie ważności zebrania. (głosowanie nad przyjęciem porządku obrad)
2.Otwarcie zebrania. Wybór przewodniczącego zebrania i protokolanta i poddanie pod głosowanie
3.Podjęcie głosowania w sprawie wyboru sposobu głosowania
4. Powołanie komisji skrutacyjnej
5. Odczytanie sprawozdania merytorycznego i finansowego przez Prezesa Zarządu za rok 2018
6. Przedstawienie przez komisje rewizyjną wyników sprawozdania merytorycznego i finansowego za rok 2018 oraz wyrażenie opinii w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi.
7. Przyjęcia sprawozdania merytorycznego oraz finansowego za rok 2018
8. Podjęcie głosowania sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi
9. Wybór Zarządu Ludowego Klubu Sportowego ,,Żuraw’’ Żurawiczki
10. Wybór Komisji Rewizyjnej.
11. Wolne wnioski
12. Zakończenie